Su Arıtma Cihazı Ne kadar Tasarruf Sağlar

» SU ARITMA CİHAZI NE KADAR TASARRUF SAĞLAR?

İyi bir arıtma cihazı ne kadar başlıklı yazımıza deyinmeden önce su arıtma ünitelerinin çeşitlerini aşağıdaki gibi inceleyelim.

 1. Su arıtma yöntem ve çeşitler farklı farklıdır Bunları inceleyecek olursak;
 2. su yumşatıcılar: suyun sertliğini elimize ederek sadece yumşatma amaçlı kullanılırlar,
 3. Atık su arıtma: kullanılmış suyu doğaya zararsız bir şekilde geri kazandırma işlemidir.
 4. Havuz arıtması: cildimize su yoluyla yada su içerisinde ki çeşitli maddelerin bulaşmasını önlemek için yapılan arıtma çeşididir.
 5. kuyu suları arıtması: içeriğinde ne olduğu bilinmeyen kuyu sularında istenilen çeşide göre arıtma yapılarak kullanılır.
 6. saf su; arabamızda buluna akü cihazının içinde saf su vardır.  Endüstiriyel alanda sağlık alanında ihtiyaca göre saf su arıtma üniteleri kullanılır.
 7. İçmek için arıtılan sular: içtiğimiz her türlü suyu arıtmak için kullanılırlar

İçmek için arıtma cihazı kar kazanç hesaplamasını aşağıda inceleyelim

 

İhlas Aura CEBİLON su arıtma cihazları bütçenize oldukça katkı sağlar. Normal bir ailenin su tüketimi ile kıyaslandığında ciddi şekilde su tasarrufu sağlamanızı yanı sıra paranızın cebiniz de kalmasını sağlar

 

su arıtma cihazı ne kadar kar ettirir

bütçeye ilave katkısı yaklaşık 2500 TL

ekonomik bir su arıtma cihazı 

4 kişilik bir aile için hesapla yaptınızmı?

Örnek ile açıklayacak olursak;

 • 4 kişi günde ortalama 4 litre su tüketse(çay, içme suyu, yemeğe katılan su, sebze meyve yıkamaları, misafir geldiğinde harcanan ekstra içme suları, temiz su htiyaçları vs.)  4 kişi x 4 litre = günde 16 litre su eder.
 • Günde 16 litre su ise yılda(365 gün  6 saat); yılda toplam 5849 LT su eder,
 • Damacanaya kıyasla; 1 damacana 18 litre olduğuna göre 5849 / 18 = yaklaşık 324 damacana su eder.
 • bir damacana fiyatı ortalama 8 tl olduğuna göre 324 damacana x 8 TL = 2592 TL

Gördüğünüz gibi hesap gayet basit çeşitli ailelelerin günlük tüketimleri farklılık gösterse de su arıtma cihazı fiyat kazanç ortalaması ihlasta en üst seviyededir.

__ En uygun su arıtma cihazı ihlas __

Arıtma cihazı kullanarak hem kaliteli hemde güvenli su içemenizi sağlarsınız. bu sebeptendirki arıtma cihazımız tüm kalite kontrollerinden geçerek suyunuzu en kaliteli şekilde ve en uygun fiyata arıtma ortalamasına sahiptir.

“ilgili başlıklar: uygun ekonomik arıtma cihazı, arıtma cihazları, aura kazançlı arıtma cihazı,”

Anahtar Kelimeler: , , , , , , , , ,
Posted in Faydalı bilgiler, ihlas su arıtma cihazı
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;
İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir. Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.