ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı fayda sağlar mı? inceleyelim.

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı olarak Pek çok şehirde ve ilçede şebeke sularının içilmediğini pek çoğumuz biliyoruz. Bu durumda bir diğer seçenek olan hazır suya yani damacana suya yöneliyoruz. Ancak bu damacana sular ne kadar sağlıklı? Tabi ki damacana sular da en az şebeke suları kadar sağlığı tehdit ediyor. Bunun sebebine değinecek olursak damacanalar plastik materyal kullanılarak üretiliyor ve bu damacanalar tekrar ve tekrar kullanılarak tüketicilere servis ediliyor. Bu durumda ise plastik malzeme kimyasal madde sentezleyerek insan sağlığını tehdit ediyor. ihlas aura cebilon su arıtma cihazı farklı konuya dikkat çekmektedir, Diğer yandan ise damacana sular maliyet açısında bir hayli pahalı bir yöntem olarak biliniyor.

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı olarak damacana masrafını hesaplayalım;

Hadi hep beraber söz konusu olan damacananın bir yıl içerisinde 4 kişilik bir aile için ne kadar maliyet ile servis edildiğini hesaplayalım. İlk olarak 4 kişilik bir ailenin günlük su tüketimini hesaplamak gerekirse kişi başı 4 litreden günde 16 litre ediyor. Günlük 16 litre yıl bazında 5849 litre su tüketimi demektir. 18 litrelik damacananın 8 TL olarak hesap edersek yıllık 324 adet damacanaya tekabül eden su tüketimi ile birlikte 324 x 8 TL = 2592 TL gibi bir maliyet hesabı yapabiliriz.

Daha ucuz ve daha sağlıklı bir yol olan su arıtma cihazından bahsedelim.

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

Ülkemizde ve dünyada ki en kaliteli su arıtma cihazı üreticisi olan İhlas firmasının son modellerinden biri olan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı TSEK, TÜV ve NSF gibi bağımsız test otoriteleri tarafınca test edilmek sureti ile hijyen ve kalite açısından sertifika sahibidir. Ülkemizde üretimi gerçekleşen NSF sertifikasına sahip olan tek su arıtıcı ihlas aura cebilon su arıtma cihazı ‘dır.

 

 

Ayrıca İhlas arıtma cihazını satın almanız halinde İhlas yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Diğer yandan ise her su arıtıcıda olduğu gibi ihlas aura su arıtma cihazın da 6 ayda bir periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. ihlas cebilon su arıtma cihazı fiyatı konusuna da değinmek gerekirse pek çok su arıtıcıya göre ucuz olan net fiyatını İhlas çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: , , , , , ,
Posted in Genel, ihlas su arıtma cihazı, su arıtma cihazları
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;
İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir. Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.