ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı fayda sağlar mı? inceleyelim.

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı olarak Pek çok şehirde ve ilçede şebeke sularının içilmediğini pek çoğumuz biliyoruz. Bu durumda bir diğer seçenek olan hazır suya yani damacana suya yöneliyoruz. Ancak bu damacana sular ne kadar sağlıklı? Tabi ki damacana sular da en az şebeke suları kadar sağlığı tehdit ediyor. Bunun sebebine değinecek olursak damacanalar plastik materyal kullanılarak üretiliyor ve bu damacanalar tekrar ve tekrar kullanılarak tüketicilere servis ediliyor. Bu durumda ise plastik malzeme kimyasal madde sentezleyerek insan sağlığını tehdit ediyor. ihlas aura cebilon su arıtma cihazı farklı konuya dikkat çekmektedir, Diğer yandan ise damacana sular maliyet açısında bir hayli pahalı bir yöntem olarak biliniyor.

Son yıllarda yiyeceklerimize daha çok dikkat etmeye başlarken içtiğimiz suya da aynı özeni gösterir olduk bunun en büyük nedeni sanayileşme hava kirliliği çevre kirliliği su kirliliği yani çevremizin git gide kirlilik düzeyinin artması. bunca kirlilik içinde hayatımızı sağlıklı bir şekilde devam ettirmek zamanla daha da güç bir hal almaya başladı. yiyeceklerde G.D.O içme sularında klor, kireç ve tarımsal atıklar hastalıklara zemin hazırlayan en büyük etkenlerdir. yiyecekleri ambalajında ve sağlık bakanlığı denetiminde tüketmeli peki suyu nereden temin etmeli ?

Şebeke suyu kirli olduğu için suyun içindeki mikropları öldürmek ve zararı azaltmak için içine klor atılmaktadır fakat sulandırılmış çamaşır suyu diye tabir edilen klor esasında insan sağlığını da tehdit eden etken bir maddedir. fakat şu an için daha iyi önlemler alınmamakta yüksek oranda sonuç verecek önlemler de yerel yönetimlerin bütçelerine ciddi manada zarar vereceğinden bu yönteme devam edilmektedir.

Peki belediyeden (şebekeden) gelen ve musluktan içtiğimiz su sağlıklı değilse hangi suyu içeceğiz ?

– şebeke suyu aslında içme değil artık neredeyse kullanma suyu olarak bile tehlikeli bir hal almaya başladı alternatif olarak damacana veya su arıtma cihazları seçenekleri önümüzde duruyor.

S yıllara kadar artan damacana tüketimi aslında pek de sağlıklı bir tercih olmadığı şişelerin iyice dezenfekte edilmediği ve birçok markanın yasaklanması yüzünden çoğumuzun arıtma cihazlarına yönelmesine sebep olmuştur.

Peki arıtma cihazları ne kadar kullanışlı ve sağlıklı ?

-uygulama olarak arıtma cihazları günlük ortalama 250-300 litre civarı su arıtma kapasitesine sahip olması eve aldığımız ve sadece 19 litre olan damacanalara göre teoride daha cezbedici durmaktadır.

damacanaların vakitsiz bitmesi , personellerin eve kadar girmesi , doldur boşalt ların zahmetli olması, kapasitesinin 19 litreyle sınırlı olması en kötü handikaplar.

-arıtma cihazının kötü tarafları ise ; bir defada ortalama 2000 ile 3000 tl arası ücretlerde gezinmesi ve mutfak tezgahımızda arıtma musluğu için parmak çapında bir delik açma mecburiyetimizin olması.

Gerçi yıla böldüğümüzde bir defada arıtma cihazına verdiğimiz para damacanaya verdiğimiz miktardan kat kat düşük kalmakta ve kendini amorti etmekte olduğunu görüyoruz yani uzun vadede daha ekonomik.

Peki teorik ve teknik olarak arıtma cihazı bu kadar kullanışlı peki ne kadar sağlıklı ?

– arıtma cihazı şuan her yerde ve herkesin sattığı yetkili yetkisiz herkesin sağlığa uygun olsun olmasın internet ortamında yüzlerce marka binlerce modelle yerini almış durumda.

Peki bu kadar marka model varken hangisinin sağlıklı olduğunu nasıl anlayacağız ?

Arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar; firmanın güvenirliği, servis ağı , garanti süresi, kullanıcı yorumları, üründe kullanılan malzeme ve tabiki filtreler.

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı olarak damacana masrafını hesaplayalım;

Hadi hep beraber söz konusu olan damacananın bir yıl içerisinde 4 kişilik bir aile için ne kadar maliyet ile servis edildiğini hesaplayalım. İlk olarak 4 kişilik bir ailenin günlük su tüketimini hesaplamak gerekirse kişi başı 4 litreden günde 16 litre ediyor. Aylık 16 çarpı 30=480 litre eder.480 çarpı 12=5760 litre eder.5760 bölü 16= 360 damacana eder. yaklaşık yıllık 320 damacana su tüketimi varsayarsak 320 çarpı 12= 3840 tl yıllık damacana tüketmiş oluruz.Buda hemen hemen hemen arıtma cihazının yarı fiyatına denk gelir.yani şu demek oluyor yaklaşık 8 ayda damacana vereceğimiz para ile ihlas aura cebilon plus su arıtma cihazını alıp yıllarca sorunsuz su ihtiyacımızı karşılayabiliriz.

Daha ucuz ve daha sağlıklı bir yol olan su arıtma cihazından bahsedelim.

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

ihlas aura cebilon su arıtma cihazı

Ülkemizde ve dünyada ki en kaliteli su arıtma cihazı üreticisi olan İhlas firmasının son modellerinden biri olan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı TSEK, TÜV ve NSF gibi bağımsız test otoriteleri tarafınca test edilmek sureti ile hijyen ve kalite açısından sertifika sahibidir. Ülkemizde üretimi gerçekleşen NSF sertifikasına sahip olan tek su arıtıcı ihlas aura cebilon su arıtma cihazı ‘dır.

Ayrıca İhlas aura cebilon su arıtma cihazını satın almanız halinde İhlas yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Diğer yandan ise her su arıtıcı da olduğu gibi ihlas aura su arıtma cihazın da 6 ayda bir periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. ihlas cebilon su arıtma cihazı fiyatı konusuna da değinmek gerekirse pek çok su arıtıcı ya göre ucuz olan net fiyatını: MÜŞTERİ TALEP FORMUNU DOLDURARAK TALEP ETMENİZ MÜMKÜNDÜR.

Anahtar Kelimeler: , , , , , ,
Posted in Genel, ihlas su arıtma cihazı, su arıtma cihazları
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;

İHLAS SU ARITMA CİHAZI

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan su arıtma cihazlarına eklenen bir yenisi ise, İhlas Su Arıtma Cihazıdır. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz yeni teknolojilerle donatılmış bu ürün sayesinde, aileniz ve sevdiklerinizle sağlığınızdan ödün vermeden su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Aura cebilon su arıtma cihazı olarak modellendirdiğimiz bu ürün ile artık damacana su ihtiyacınızı rafa kaldırıyoruz!

İhlas Su Arıtma Cihazı Nedir?

İhlas su arıtma cihazı, İhlas Pazarlamanın günümüzün en yaygın problemi haline gelen su arıtma sistemi ihtiyacına çözüm olarak geliştirdiği ve satışa sunduğu üründür. Bu ürün vasıtasıyla, ev ve işyerlerinizde herhangi bir ek ürün ihtiyacına gerek kalmadan yüksek verim sağlayarak başarılı bir su arıtma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Satış Bin Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının ürün ömrünü uzatmak adına filtre değişim işlemleri de, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Su arıtma cihazlarının temel çalışma prensibi filtreleme işlemlerine dayandığından dolayı, bu konudaki servis ve bakım hizmetlerimiz sıfıra yakın hata payı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin sadece satış yönü ile ilgilenmeyip; aynı zamanda müşterilerimize ürün hakkındaki her türlü bakım, servis ve arıza konularında uzman ekiplerimizce destek olmakta, müşteri etkileşimini en üst seviyelere çıkartmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizin tarafımıza iletmiş olduğu küçükten büyüğe bütün iş talepleri, büyük bir titizlik ve düzen/planlama içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının Diğer Ürünlerden Farkı

Marka olarak birincil hedefimiz, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlayabilmek. Bu hedefi iş gücümüzün merkezine koyarak, NSF belgeli A++ kalite bir ürün geliştirdik ve sizlere sunduk.

İhlas su arıtma cihazı, piyasa içerisinde bulup bulabileceğiniz en ekonomik ve en yüksek verim sağlayan cihazların arasında yer almaktadır. Tasarruf sağlarken ekonomik kayıp yaşamanızı önleyerek, müşteri memnuniyeti adına üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İhlas Pazarlama olarak, ürünümüze sunduğumuz 3 yıl garanti ve geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin günlük ihtiyacını aksatmayacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

İhlas Su Arıtma Cihazı Teknik İçeriği

Aura Cebilion Su Arıtma Cihazının birincil ve en büyük öneme sahip içeriği, tamamen organik tat ve içerik üzerinedir. İçerisinde bulunan son derece titiz bir işçilik ile üretilmiş filtreler; şebeke suyunu mümkün mertebe mikron derecesinde filtreleyerek, saf su elde etmenizi sağlamaktadır. Blok karbon filtresinin sağladığı bu fayda ile yapı içerisine giren şebeke suyu, tamamen organik bir forma dönüşmekte ve sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

İhlas Su Arıtma Cihazının İnsan Sağlığı Açısından Önemi

Ortalama bir insan için sağlıklı denebilecek seviyede su tüketimini sağlayan pH değeri 7’dir. Bu seviyenin altındakiler asidik, üstündekiler ise alkali olarak değerlendirilir. Suyun insan vücudu açısından önemi göz önüne alındığında bu konu, son derece önem teşkil etmektedir.

Bunlara ek olarak; su arıtma sistemi kullanmayan kullanıcıların damacana suyu kullanması da, ayrı bir sorun doğurmaktadır. Depozito yöntemi ile satışı gerçekleştirilen damacana şişelerinin, tekrar tekrar doldurulup satıldığını belirtmemize gerek yok.

Dikkat: Ev içi kullanımda çoğu zaman güneş altında bırakılabilen damacana şişeleri; üretildiği malzemenin olumsuz bir yönü olarak, kanserojen bir etki yaratabilmektedir!

Sahte Ürünlere Aldanmayın!

Günümüzde A’dan Z’ye hemen hemen bütün ürünlerin, replika (kopya/sahte) versiyonları piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yapılmasındaki temel amaç; malzeme ve işçilik üzerinden kâr sağlayarak, şirketin ekonomik çıkarlarını korumaktır. Ne yazık ki toplum bu konuda yeterince bilinçlendirilmemekte ve insan sağlığına son derece zararlı ürünler hâlâ yer almaktadır. Bu gibi kâr marjı güden firmalara aldanıp, sağlığınızı tehdit altında bırakmayın! Tercih ettiğiniz ürünler minimal olarak; resmi açıdan tescillenmiş ve gerekli kurum/kuruluşlar tarafından onaylanmış olmalıdır.

İhlas Su Arıtma Cihazı (Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı) Türkiye üzerinde bu işte son derece önemli olan, NSF belgesine sahiptir. Ürünümüz teknik ve teknolojik açıdan bütün yetkinliklere sahiptir, son kullanıcıya ulaşmasında herhangi bir aksi neden bulundurmamaktadır.

Ekonominizi düşünürken sağlığınızdan olmamanız için İhlas Pazarlama olarak; siz değerli müşterilerimize Aura Cebilon Su Arıtma Cihazını sunmaktan, büyük onur duyarız. Sipariş ve destek işlemleriniz için yetkili personellerimize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz…

İhlas Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.

İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir.