İhlas Su Arıtıcı Kalitesi

İhlas Su Arıtıcı Kalitesi Tartışılmaz..

ihlas su arıtıcı kalitesi Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan doğal beslenme ve doğal su konusunda İhlas firması yeni nesil su arıtma cihazları ile imdadınıza yetişiyor. İhlas su arıtıcı kalitesi Bilhassa kentlerin şebeke sularının içilmesi halinde uzun vadede sağlık problemlerinin baş göstermesi gibi durumlar meydana gelebiliyor. İhlas su arıtıcı kalitesi Yetkililerin özellikle bu konuda dikkatli olmasına karşın yine de şebeke suyuna toprak ve farklı tortu maddelerinin yanı sıra kimyasal içeriğe sahip olan maddeler de karışabilmektedir. Bu durum uzun vadede başta böbrek taşı ve kumu olmak üzere pek çok sağlık problemine yol açabilmesi mümkündür.

ihlas su arıtma cihazı

Bu gibi sağlık problemlerine mahal vermemek için ve daha kaliteli su içebilmek için İhlas su arıtma cihazlarını tercih edebilirsiniz. Söz konusu olan İhlas su arıtıcıların pek çok modeli mevcuttur. Özellikle son dönemlerde tezgâh altına monte edilerek yer tasarrufu sağlayan model oldukça tercih edilmektedir.

Tezgâhın alt kısmına monte edilen su arıtma cihazı nın musluğu tezgahın üst kısmına monte edilmekte iken bu musluk size sürekli olarak arıtılmış su sağlamaktadır. Cihazın kendisinden ve musluk aparatından başka herhangi bir ek düzeneğin kurulmasına gerek bulunmamaktadır. Söz konusu olan ihlas su arıtıcı cihaz mutfak tezgahınızın alt kısmına kolay bir şekilde monte edilerek kısa süre içerisinde kullanımınız için faaliyete geçebiliyor.

ihlas Su Arıtıcı Kalitesi neden önemli?

Söz konusu olan İhlas Su Arıtıcı cihazların kurulumunun ardından gönül rahatlığı ile su arıtma cihazından elde ettiğiniz suyu içebilirsiniz. Ancak bu bahsi geçen “su arıtma” cihazlarının; suyu arıtma konusunda görevli olan filtrelerinin belirli periyodik aralıklar ile yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

İhlas su arıtıcı kalitesi Tezgâhın alt kısmına monte edilen; İhlas Su Arıtıcı cihazınız; herhangi bir görüntü kirliliğine sebep olmadığı gibi el altında da olmadığı için de size daha ferah bir alan sunuyor. Bunun yanı sıra sözünü etmekte olduğumuz İhlas Su Arıtma Cihazları eviniz içerisindeki su kullanılan tüm alanlarda kolaylıkla kullanılabilir.

Sağlığınız açısından su tüketiminizin günlük 1,5 litrenin üzerinde olması gerektiği göz önüne alınırsa tüketmekte olduğunuz suyun en iyi kaliteye sahip olması da önemli bir unsurdur. Bu noktada İhlas Su Arıtma Cihazları sizler için en kaliteli suyu sağlamaktadır.

Önemli olan su arıtma cihazı NSF ve FDA tarafından onaylı mı? en önemli unsur arıtma cihazı seçerken bu sertifikalardır. NSF yada FDA tarafından onay verilmiş su arıtma cihazlarından kesinlikle kolay kolay sorun yaşamazsınız ve ürün gerçekten kalitelidir. NSF ve FDA sertifikalarını mutlaka nsf.org sitesinden sorgulamanız gereklidir, arıtma cihazının bir parçası değil tamamı sertifikalı olmalı bazı su arıtma cihazı satan firmalar olmayan NSF belgesini varmış gibi gösterir bu tür tuzaklara girmeyin

NSF belgesi olması gereken parçalar; Su tankı, hortum, musluk, bağlantı parçaları en önemlisi de filtrelerin tamamı NSF sertifikalı olmalı.

Hangi Filtrelerden Oluşmalı

Bir arıtma cihazında şu filtreler bulunmalı 1. filtresi 1-5 micron tortu filtresi olmalı Türkiye şartlarında 2. filtresi Gac karbon filtre olmalı 3. filtre CTO karbon filtre olmalı bu 3 filtre membran öncesi filtrelerdir. Membran öncesi 3 filtre değilde 2 filtre kullanılaçaksa 1-5 micron tortu filtresi ve CTO karbon kullanılmalı eğer membran öncesi tek filtre kullanılacaksa 1-10 micron CTO karbon filtre tercih edilmeli membran öncesi çok değişik modellerde yani çeşitlilikte filtre kullanılabilir. bu filtreler ne işe yarıyor niçin kullanılıyor derseniz.

Membran filtre tek başına çalışmadığı için membran gelmeden önce su bazı maddelerden arındırılması gerekli nedeni membran filtreye zarar vermemesi için örneğin 1-5 micron tortu filtresi sudaki gözle görünen yada görünmeyen 1-5 micron büyüklüğündeki partikülleri yani tortuları tutar. karbon filtreler ise sudaki kloru tutmaktadır 2 bir kaç etken klor ve tortu membrana zarar verdiği için membran öncesi kullanılır. tek CTO karbon kullanılması ise şu şekilde açıklanır CTO karbon normal GAC karbonun bloklanmış halidir yani sıkıştırılmıştır ve bu CTO karbon aynı zamanda 1-10 micron arası tortu görevi de görür bu yüzden bazen membran öncesinde tek başına kullanılır hiç bir olumsuz nedeni olmaz.

Membran dan geçtikten sonra suyumuz saf haldedir suyun içinde zararlı ve faydalı maddeler yok denecek kadar azdır bu yüzden suyun pH değeri de çok düşüştür membran sonu çıkış su pH değeri 5 yada 6,5pH seviyesinde dir yani su asitiktir ve içinde mineral yoktur bu yüzden cihazımıza bir adet kaliteli gerçekten nsf ve fda onayı olan bir alkali mineral filtre kullanılmalı  bu filtreyi de cihaza ekletmeyi ihmal etmeyin. Mümkünse bu filtreyi sağlıklı su içmek için tercih ediniz.

En son çıkış filtresi olarak da bir adet hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş bir post karbon yani tat filtresi ekleyin.

İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;

İHLAS SU ARITMA CİHAZI

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan su arıtma cihazlarına eklenen bir yenisi ise, İhlas Su Arıtma Cihazıdır. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz yeni teknolojilerle donatılmış bu ürün sayesinde, aileniz ve sevdiklerinizle sağlığınızdan ödün vermeden su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Aura cebilon su arıtma cihazı olarak modellendirdiğimiz bu ürün ile artık damacana su ihtiyacınızı rafa kaldırıyoruz!

İhlas Su Arıtma Cihazı Nedir?

İhlas su arıtma cihazı, İhlas Pazarlamanın günümüzün en yaygın problemi haline gelen su arıtma sistemi ihtiyacına çözüm olarak geliştirdiği ve satışa sunduğu üründür. Bu ürün vasıtasıyla, ev ve işyerlerinizde herhangi bir ek ürün ihtiyacına gerek kalmadan yüksek verim sağlayarak başarılı bir su arıtma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Satış Bin Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının ürün ömrünü uzatmak adına filtre değişim işlemleri de, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Su arıtma cihazlarının temel çalışma prensibi filtreleme işlemlerine dayandığından dolayı, bu konudaki servis ve bakım hizmetlerimiz sıfıra yakın hata payı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin sadece satış yönü ile ilgilenmeyip; aynı zamanda müşterilerimize ürün hakkındaki her türlü bakım, servis ve arıza konularında uzman ekiplerimizce destek olmakta, müşteri etkileşimini en üst seviyelere çıkartmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizin tarafımıza iletmiş olduğu küçükten büyüğe bütün iş talepleri, büyük bir titizlik ve düzen/planlama içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının Diğer Ürünlerden Farkı

Marka olarak birincil hedefimiz, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlayabilmek. Bu hedefi iş gücümüzün merkezine koyarak, NSF belgeli A++ kalite bir ürün geliştirdik ve sizlere sunduk.

İhlas su arıtma cihazı, piyasa içerisinde bulup bulabileceğiniz en ekonomik ve en yüksek verim sağlayan cihazların arasında yer almaktadır. Tasarruf sağlarken ekonomik kayıp yaşamanızı önleyerek, müşteri memnuniyeti adına üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İhlas Pazarlama olarak, ürünümüze sunduğumuz 3 yıl garanti ve geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin günlük ihtiyacını aksatmayacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

İhlas Su Arıtma Cihazı Teknik İçeriği

Aura Cebilion Su Arıtma Cihazının birincil ve en büyük öneme sahip içeriği, tamamen organik tat ve içerik üzerinedir. İçerisinde bulunan son derece titiz bir işçilik ile üretilmiş filtreler; şebeke suyunu mümkün mertebe mikron derecesinde filtreleyerek, saf su elde etmenizi sağlamaktadır. Blok karbon filtresinin sağladığı bu fayda ile yapı içerisine giren şebeke suyu, tamamen organik bir forma dönüşmekte ve sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

İhlas Su Arıtma Cihazının İnsan Sağlığı Açısından Önemi

Ortalama bir insan için sağlıklı denebilecek seviyede su tüketimini sağlayan pH değeri 7’dir. Bu seviyenin altındakiler asidik, üstündekiler ise alkali olarak değerlendirilir. Suyun insan vücudu açısından önemi göz önüne alındığında bu konu, son derece önem teşkil etmektedir.

Bunlara ek olarak; su arıtma sistemi kullanmayan kullanıcıların damacana suyu kullanması da, ayrı bir sorun doğurmaktadır. Depozito yöntemi ile satışı gerçekleştirilen damacana şişelerinin, tekrar tekrar doldurulup satıldığını belirtmemize gerek yok.

Dikkat: Ev içi kullanımda çoğu zaman güneş altında bırakılabilen damacana şişeleri; üretildiği malzemenin olumsuz bir yönü olarak, kanserojen bir etki yaratabilmektedir!

Sahte Ürünlere Aldanmayın!

Günümüzde A’dan Z’ye hemen hemen bütün ürünlerin, replika (kopya/sahte) versiyonları piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yapılmasındaki temel amaç; malzeme ve işçilik üzerinden kâr sağlayarak, şirketin ekonomik çıkarlarını korumaktır. Ne yazık ki toplum bu konuda yeterince bilinçlendirilmemekte ve insan sağlığına son derece zararlı ürünler hâlâ yer almaktadır. Bu gibi kâr marjı güden firmalara aldanıp, sağlığınızı tehdit altında bırakmayın! Tercih ettiğiniz ürünler minimal olarak; resmi açıdan tescillenmiş ve gerekli kurum/kuruluşlar tarafından onaylanmış olmalıdır.

İhlas Su Arıtma Cihazı (Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı) Türkiye üzerinde bu işte son derece önemli olan, NSF belgesine sahiptir. Ürünümüz teknik ve teknolojik açıdan bütün yetkinliklere sahiptir, son kullanıcıya ulaşmasında herhangi bir aksi neden bulundurmamaktadır.

Ekonominizi düşünürken sağlığınızdan olmamanız için İhlas Pazarlama olarak; siz değerli müşterilerimize Aura Cebilon Su Arıtma Cihazını sunmaktan, büyük onur duyarız. Sipariş ve destek işlemleriniz için yetkili personellerimize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz…

İhlas Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.

İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir.