İhlas su arıtma cihazı

İhlas su arıtma cihazı çeşitleri ve modelleri

Pek çok evin mutfağında yer alan su arıtma cihazları oldukça farklı model özellik ve marka altında piyasada yer almaktadır. İhlas su arıtma cihazı üretimi noktasında pek çok firma bulunmasına karşın ülkemizde en çok tercih edilen ve en kaliteli su arıtma cihazı imal eden firma İhlas olarak karşımıza çıkıyor.

İhlas su arıtma cihazı

İhlas su arıtma cihazı

 

Söz konusu olan ihlas su arıtma cihazı farklı model ve özellik ile piyasada yer almaktadır. Son dönemlerde ise söz konusu olan İhlas firmasının Aura Cebilon Su Arıtma Cihazları oldukça tercih edilen bir üründür.

Söz konusu olan İhlas Su Arıtma Cihazları hakkında bazı bilgilere değinmek gerekirse il olarak İhlas AuraCebilon Su Arıtma Cihazındaki tüm donanım materyallerinin özel bir hijyen anlayışına göre imal edildiğini belirtmek gerekir. Bahsetmekte olduğumuz İhlas Aura Su Arıtma Cihazı Amerika Birleşik Devletleri’nde ki önde gelen hijyen vakıfları tarafından NSF belgesini almaya layık görülen bir cihazdır.

Bu sertifikayı almayı başaran ihlas su arıtma cihazı, bağlanmış olduğu şebeke suyunu birbirinden bağımsız olan beş ayrı filtreleme aşamasına tabii tutarak çamur, tortu, pas, kum ve toz gibi çeşitli partiküllerden ayrıştırırken diğer yandan ise şebeke suyu içerisinde çözünmüş olan bütün zararlı iyon ve mikro organizmaların sudan ayrışmasını sağlar.

İhlas su arıtma cihazı modellerine değinecek olursak;

  • Aura cebilon iş yeri modeli
  • Ev tipi su arıtma cihazı olan compact model
  • Su arıtma sebili
  • ihlas su arıtma cihazı, fiyatları, çeşitleri, modelleri

ihlas su arıtma cihazı üst kısımda kısaca belirttiğimiz filtreleme işlemlerinin yanı sıra mineral filtreleri sayesinde su içerisindeki mineral oranlarının olması gereken değerlere ulaşmasını sağlayarak şebeke suyunun olması gereken PH değerlerine ulaşması noktasında önemli bir rol oynamaktadır. Söz konusu olan PH değeri suyun sertliği ve yumuşaklığı noktasında rol oynarken ideal değerlerde olan PH, içtiğiniz suyun daha lezzetli bir hal almasını sağlamaktadır. “ihlas su arıtma cihazı” fiyatı bu raya tıklayarak fiyat hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.


 

Tercihiniz ihlas su arıtma cihazı kullanan müşterilerden yana olsun 

ihlas-su-aritma-cihazi ihlas-cebilom-su-aritma-cihazi

Söz konusu olan arıtılmış suların içme suyu olarak kullanımının yanı sıra sık sık tükettiğimiz çayların hazırlanmasında; yemeklerde ve sebze meyve gibi gıdaların yıkanmasında da kullanılması sağlığınız açısından ve yeme ile çayın lezzet açısından daha zengin olmasını sağlayacaktır. İhlas su arıtma cihazı Ayrıca diyet dönemlerinizde ve spor aktiviteleriniz de; daha iyi ve gözle görülür neticeler sağlayabilmek için arıtılmış su tüketimini tavsiye ediyoruz.


» İhlas Su Arıtma Cihazı Hakkında Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var? Aşağıda Ki Formu Doldurun, Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım.

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

Şehir (gerekli)

Anahtar Kelimeler: , , , , , , ,
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;

İHLAS SU ARITMA CİHAZI

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan su arıtma cihazlarına eklenen bir yenisi ise, İhlas Su Arıtma Cihazıdır. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz yeni teknolojilerle donatılmış bu ürün sayesinde, aileniz ve sevdiklerinizle sağlığınızdan ödün vermeden su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Aura cebilon su arıtma cihazı olarak modellendirdiğimiz bu ürün ile artık damacana su ihtiyacınızı rafa kaldırıyoruz!

İhlas Su Arıtma Cihazı Nedir?

İhlas su arıtma cihazı, İhlas Pazarlamanın günümüzün en yaygın problemi haline gelen su arıtma sistemi ihtiyacına çözüm olarak geliştirdiği ve satışa sunduğu üründür. Bu ürün vasıtasıyla, ev ve işyerlerinizde herhangi bir ek ürün ihtiyacına gerek kalmadan yüksek verim sağlayarak başarılı bir su arıtma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Satış Bin Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının ürün ömrünü uzatmak adına filtre değişim işlemleri de, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Su arıtma cihazlarının temel çalışma prensibi filtreleme işlemlerine dayandığından dolayı, bu konudaki servis ve bakım hizmetlerimiz sıfıra yakın hata payı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin sadece satış yönü ile ilgilenmeyip; aynı zamanda müşterilerimize ürün hakkındaki her türlü bakım, servis ve arıza konularında uzman ekiplerimizce destek olmakta, müşteri etkileşimini en üst seviyelere çıkartmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizin tarafımıza iletmiş olduğu küçükten büyüğe bütün iş talepleri, büyük bir titizlik ve düzen/planlama içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının Diğer Ürünlerden Farkı

Marka olarak birincil hedefimiz, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlayabilmek. Bu hedefi iş gücümüzün merkezine koyarak, NSF belgeli A++ kalite bir ürün geliştirdik ve sizlere sunduk.

İhlas su arıtma cihazı, piyasa içerisinde bulup bulabileceğiniz en ekonomik ve en yüksek verim sağlayan cihazların arasında yer almaktadır. Tasarruf sağlarken ekonomik kayıp yaşamanızı önleyerek, müşteri memnuniyeti adına üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İhlas Pazarlama olarak, ürünümüze sunduğumuz 3 yıl garanti ve geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin günlük ihtiyacını aksatmayacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

İhlas Su Arıtma Cihazı Teknik İçeriği

Aura Cebilion Su Arıtma Cihazının birincil ve en büyük öneme sahip içeriği, tamamen organik tat ve içerik üzerinedir. İçerisinde bulunan son derece titiz bir işçilik ile üretilmiş filtreler; şebeke suyunu mümkün mertebe mikron derecesinde filtreleyerek, saf su elde etmenizi sağlamaktadır. Blok karbon filtresinin sağladığı bu fayda ile yapı içerisine giren şebeke suyu, tamamen organik bir forma dönüşmekte ve sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

İhlas Su Arıtma Cihazının İnsan Sağlığı Açısından Önemi

Ortalama bir insan için sağlıklı denebilecek seviyede su tüketimini sağlayan pH değeri 7’dir. Bu seviyenin altındakiler asidik, üstündekiler ise alkali olarak değerlendirilir. Suyun insan vücudu açısından önemi göz önüne alındığında bu konu, son derece önem teşkil etmektedir.

Bunlara ek olarak; su arıtma sistemi kullanmayan kullanıcıların damacana suyu kullanması da, ayrı bir sorun doğurmaktadır. Depozito yöntemi ile satışı gerçekleştirilen damacana şişelerinin, tekrar tekrar doldurulup satıldığını belirtmemize gerek yok.

Dikkat: Ev içi kullanımda çoğu zaman güneş altında bırakılabilen damacana şişeleri; üretildiği malzemenin olumsuz bir yönü olarak, kanserojen bir etki yaratabilmektedir!

Sahte Ürünlere Aldanmayın!

Günümüzde A’dan Z’ye hemen hemen bütün ürünlerin, replika (kopya/sahte) versiyonları piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yapılmasındaki temel amaç; malzeme ve işçilik üzerinden kâr sağlayarak, şirketin ekonomik çıkarlarını korumaktır. Ne yazık ki toplum bu konuda yeterince bilinçlendirilmemekte ve insan sağlığına son derece zararlı ürünler hâlâ yer almaktadır. Bu gibi kâr marjı güden firmalara aldanıp, sağlığınızı tehdit altında bırakmayın! Tercih ettiğiniz ürünler minimal olarak; resmi açıdan tescillenmiş ve gerekli kurum/kuruluşlar tarafından onaylanmış olmalıdır.

İhlas Su Arıtma Cihazı (Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı) Türkiye üzerinde bu işte son derece önemli olan, NSF belgesine sahiptir. Ürünümüz teknik ve teknolojik açıdan bütün yetkinliklere sahiptir, son kullanıcıya ulaşmasında herhangi bir aksi neden bulundurmamaktadır.

Ekonominizi düşünürken sağlığınızdan olmamanız için İhlas Pazarlama olarak; siz değerli müşterilerimize Aura Cebilon Su Arıtma Cihazını sunmaktan, büyük onur duyarız. Sipariş ve destek işlemleriniz için yetkili personellerimize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz…

İhlas Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.

İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir.