İhlas Su Arıtma Cihazı Müşteri Yorumları

İhlas Su Arıtma Cihazı Müşteri Yorumları,

“Belirlenen başlıklar: su arıtma cihazı yorumları, kullanıcı yorumları, yorum, ihlas yorumları, ihlas cihazı kullanan kişiler, ihlas forum,”

ihlas su arıtma cihazı müşteri yorumları, ve kullanıcı yorumlarının; İş hayatımız boyunca müşterilerimizle olan hedeflerimiz uzun vadeli müşteri odaklı ilişkiler kurmaya yönelik olacaktır. Siz değerli müşterilerimizle uzun çalışma süresince öğrenecek ve tecrübe edecek çok şeyimiz olduğu.kanaatindeyiz Siz değerli müşterilerimizin bize kazandırdıkları, deneyim, bilgi ve birikimi geliştirip “hızlı” bir şekilde müşteri yorumları ‘nı dikkate alarak ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Değerli; Görüş, Öneri ve düşüncelerini bizimle paylaşan müşterilerimize www.ihlassuaritmacihaziist.com olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. su arıtma cihazımızla ilgili kullanıcı yorumları mızı su arıtma cihazı tavsiye lerini aşağıda inceleyebilirsiniz.


» İhlas Su Arıtma Cihazı Hakkında Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var? Aşağıda Ki Formu Doldurun, Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım.

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

Şehir (gerekli)

Rating: 5

Diğer Seçenekleri kullanarakta yorum yapabilirsiniz.

16 Yeni Yorum “İhlas Su Arıtma Cihazı Müşteri Yorumları
 1. Nuray Temiz dedi ki:

  ilgi ve alakanıza hayran kaldım, bıkmadan her soruma tane tane cevap verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. su arıtma cihazı kullanmaya başlayalı her hangi bir sorun yok dediğiniz gibi her şey yolunda. kolay gelsin.

  Rating: 5
 2. ALİ DEMRE dedi ki:

  ÇALIŞMANIZI TAKTİR ETTİM MEMNUNUM YAKINLARIMADA TAVSİYE EDECEGİMDEN ŞÜPENİZ OLMASIN HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLARINIZ OLSUN. ALİ DEMRE

  Rating: 5
 3. nilüfer tezcan dedi ki:

  güvenli bir işe yaptınız su arıtma cihazınızı tavsiye edeceğim syg

  Rating: 4
 4. Burak Atılgam dedi ki:

  Mesajıma kısa sürede cevap verdiğiniz için sağolun. Cihazınız söylediğiniz gibi hiç bir sorun olmada çalışıyor. Çayın tadı bile değişti içimiz rahat rahat suyumuzu içiyoruz. Cebilon su arıtma cihazı diğerlerine göre daha iyiymiş. tekrar teşekkürler Kolay gelsin

  Rating: 4
 5. esma dedi ki:

  başka bi yerden aldığım cihazın filtre değişimini size yaptırdım umarım sorunsuz çalışır, hizmetinizden zamanında geri dönüşlerinizden memnunum hoşcakalın

  Rating: 4
 6. adem dedi ki:

  arıtma cihazından memnun kaldım cevremdeki insalara tavsiye ediyorum tsk ederim saygılar…

 7. HASAN dedi ki:

  Fena değil kullanıyoruz bi sıkıntı yok.

  Rating: 3
 8. İlknur T* dedi ki:

  Su arıtma cihazınızı kullanıyorum herhangi bir sorun yok gayet memnunum alacaklara hayırlı olsun :))

  Rating: 5
 9. salih göltaş dedi ki:

  ihlas su arıtma kullanıyorum memnun kaldım.memnuniyetimi çevremle paylaşıyorum fırsat buldukça.ilgililere tavsiye derim.servis hizmetlerinide begeniiyorum hiç sorun yasamadım.ihlas camiasına tsk ederim sag olsunlar..

  Rating: 5
 10. nuri kaya dedi ki:

  SU ARITMA CİHAZINIZIN SUYUNDAN GAYET MEMNUNUZ.CEVREMİZDEDE OLDUKCA KULLANAN VAR.TSK EDERİZ BAŞARILAR DİLERİZ.

  Rating: 5
 11. ibrahım karagulle dedi ki:

  benımde butun akrabalarımda bende dahıl temızlık robotuna kadar ıhlas kullanıyoruz

 12. özlem ... dedi ki:

  ihlas su arıtma kullanmadan önce çevremde memnuniyet duyyordum.kendim kullanınca hak verdim.hem cok yumşak hemde suyu tatlı cayda yemekte içmekte herbirşeyde gönün rahatlığıyla kullanıyorum.keşke ilk cıktıgı zaman böyle bir şey olduğunu duysaydım o zamandan beri kullansaydım.olsun şimdi tanıştım iyikide tanışmışım.ihlas markasına teşekkür ederim cok memnunum herkese tavsiye ederim..

  Rating: 5
 13. erol dedi ki:

  ben 13 yıldır kullanıyorum çook menmunum tertemiz su kulanıyorum herkesede tavsiye ediyorum

 14. erdal dedi ki:

  su arıtma cıhazını 9 senedir kullanıyorum memnunum cevreme tavsiye ettim sayemde cok alanda oldu herkeste menun güzel bir hacet tavsi ederim herkese

  Rating: 5
 15. Sadık dedi ki:

  Yorumları okudum herkes memnun bende memnunum kaldım tskler

 16. Fatma Bance Kılıç dedi ki:

  2 hafta önce Cebilon marka su arıtma cihazınızdan aldım ancak küçük bir sorun çıktı, hemen yetkili servisi aradım, gayet çabuk bir şekilde geldiler, parça değiştirip arızayı gidereceklerini ifade ettiler, ben cihazın yeni olduğunu ve parça değiştirmeyi kabul etmediğimi, cihazın yenilenmesini istediğimi belirttim, hiç itiraz etmeden hemen yenisi ile değiştirmeyi kabul ettiler. Bizi mağdur etmeyip, bu güzel hizmeti sunan başta Karabağlar Bölge Müdürü ve Karşıyaka Yetkili Servis Müdürü olmak üzere tüm İhlas ailesine çok teşekkür ederim. Saygılarımla

  Rating: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Loading Facebook Comments ...
Anahtar Kelimeler: , , , , ,
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;

İHLAS SU ARITMA CİHAZI

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan su arıtma cihazlarına eklenen bir yenisi ise, İhlas Su Arıtma Cihazıdır. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz yeni teknolojilerle donatılmış bu ürün sayesinde, aileniz ve sevdiklerinizle sağlığınızdan ödün vermeden su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Aura cebilon su arıtma cihazı olarak modellendirdiğimiz bu ürün ile artık damacana su ihtiyacınızı rafa kaldırıyoruz!

İhlas Su Arıtma Cihazı Nedir?

İhlas su arıtma cihazı, İhlas Pazarlamanın günümüzün en yaygın problemi haline gelen su arıtma sistemi ihtiyacına çözüm olarak geliştirdiği ve satışa sunduğu üründür. Bu ürün vasıtasıyla, ev ve işyerlerinizde herhangi bir ek ürün ihtiyacına gerek kalmadan yüksek verim sağlayarak başarılı bir su arıtma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Satış Bin Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının ürün ömrünü uzatmak adına filtre değişim işlemleri de, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Su arıtma cihazlarının temel çalışma prensibi filtreleme işlemlerine dayandığından dolayı, bu konudaki servis ve bakım hizmetlerimiz sıfıra yakın hata payı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin sadece satış yönü ile ilgilenmeyip; aynı zamanda müşterilerimize ürün hakkındaki her türlü bakım, servis ve arıza konularında uzman ekiplerimizce destek olmakta, müşteri etkileşimini en üst seviyelere çıkartmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizin tarafımıza iletmiş olduğu küçükten büyüğe bütün iş talepleri, büyük bir titizlik ve düzen/planlama içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının Diğer Ürünlerden Farkı

Marka olarak birincil hedefimiz, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlayabilmek. Bu hedefi iş gücümüzün merkezine koyarak, NSF belgeli A++ kalite bir ürün geliştirdik ve sizlere sunduk.

İhlas su arıtma cihazı, piyasa içerisinde bulup bulabileceğiniz en ekonomik ve en yüksek verim sağlayan cihazların arasında yer almaktadır. Tasarruf sağlarken ekonomik kayıp yaşamanızı önleyerek, müşteri memnuniyeti adına üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İhlas Pazarlama olarak, ürünümüze sunduğumuz 3 yıl garanti ve geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin günlük ihtiyacını aksatmayacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

İhlas Su Arıtma Cihazı Teknik İçeriği

Aura Cebilion Su Arıtma Cihazının birincil ve en büyük öneme sahip içeriği, tamamen organik tat ve içerik üzerinedir. İçerisinde bulunan son derece titiz bir işçilik ile üretilmiş filtreler; şebeke suyunu mümkün mertebe mikron derecesinde filtreleyerek, saf su elde etmenizi sağlamaktadır. Blok karbon filtresinin sağladığı bu fayda ile yapı içerisine giren şebeke suyu, tamamen organik bir forma dönüşmekte ve sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

İhlas Su Arıtma Cihazının İnsan Sağlığı Açısından Önemi

Ortalama bir insan için sağlıklı denebilecek seviyede su tüketimini sağlayan pH değeri 7’dir. Bu seviyenin altındakiler asidik, üstündekiler ise alkali olarak değerlendirilir. Suyun insan vücudu açısından önemi göz önüne alındığında bu konu, son derece önem teşkil etmektedir.

Bunlara ek olarak; su arıtma sistemi kullanmayan kullanıcıların damacana suyu kullanması da, ayrı bir sorun doğurmaktadır. Depozito yöntemi ile satışı gerçekleştirilen damacana şişelerinin, tekrar tekrar doldurulup satıldığını belirtmemize gerek yok.

Dikkat: Ev içi kullanımda çoğu zaman güneş altında bırakılabilen damacana şişeleri; üretildiği malzemenin olumsuz bir yönü olarak, kanserojen bir etki yaratabilmektedir!

Sahte Ürünlere Aldanmayın!

Günümüzde A’dan Z’ye hemen hemen bütün ürünlerin, replika (kopya/sahte) versiyonları piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yapılmasındaki temel amaç; malzeme ve işçilik üzerinden kâr sağlayarak, şirketin ekonomik çıkarlarını korumaktır. Ne yazık ki toplum bu konuda yeterince bilinçlendirilmemekte ve insan sağlığına son derece zararlı ürünler hâlâ yer almaktadır. Bu gibi kâr marjı güden firmalara aldanıp, sağlığınızı tehdit altında bırakmayın! Tercih ettiğiniz ürünler minimal olarak; resmi açıdan tescillenmiş ve gerekli kurum/kuruluşlar tarafından onaylanmış olmalıdır.

İhlas Su Arıtma Cihazı (Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı) Türkiye üzerinde bu işte son derece önemli olan, NSF belgesine sahiptir. Ürünümüz teknik ve teknolojik açıdan bütün yetkinliklere sahiptir, son kullanıcıya ulaşmasında herhangi bir aksi neden bulundurmamaktadır.

Ekonominizi düşünürken sağlığınızdan olmamanız için İhlas Pazarlama olarak; siz değerli müşterilerimize Aura Cebilon Su Arıtma Cihazını sunmaktan, büyük onur duyarız. Sipariş ve destek işlemleriniz için yetkili personellerimize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz…

İhlas Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.

İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir.