ihlas su arıtma cihazı tanıtım videosu

» ihlas su arıtma cihazı tanıtım filmi;Bu sistem içme suyu temininde teknolojinin ulaştığı son noktadır. ihlas su arıtma cihazı tanıtım videosu, Reveorse Osmisis sistem teknolojisinde bir evin içme suyu temin edilebildiği gibi fabrikaların proses suları deniz suların içme suları da temin edilebilir. Deniz sularından içme suyu elde etmek ortadoğu ülkelerinde cok yaygındır. Yatlarda ve gemilerde içme suyu bu teknolojilerle elde ediliyor. Gelişmiş batı ülkelerinde hemen hemen her evde bir Rever Osmosis su arıtma cihazı vardır.

Yeme içme cay kahve mama yapmak sebze mevye yıkamak için bu cihazdan elde edilen temiz ve sağlıklı su kullanılır. Kısa tarifi ise en son teknoloji su ayrıştırma sistemidir. Mikro organizmalar ve kimyasallar suyu kaynatma ve klorlama gibi yöntemlerle arındırılamazlar bu maddeler suyun içinde kalırlar ve hatta bir cok madde su içerisinde çözülmüş olabilir. Bu maddelerin sadece filtreden geçirilmesi ile arındırılması yeterli değildir. Suyu ancak bu sistemle yani Rever Osmosis sistemle (ters osmos) sistemiyle arındırabiliriz.Bu modern bir hiper filtrasyon tekniğidir.

ihlas su arıtma cihazı tanıtım videosu

Rever Osmos suyun içerisinde vücudumuza yaramayan her ne kadar kimyasal varsa ayrıştıran bir sistemdir; Mikroskopik gözeneklere sahip sistem su moleküllerini rahatlıkla geçirirken diğer molekülleri çapları oranında ayrıştırarak dışarı atar.Aura River Osmos sistemi suyu önce kaba kirlerinden arındırmak için kademeli olarak 1(bir) micron seviyesinde berrak ve tortusuz hale getirir. su arıtma cihazı çeşitleri Özellikle, kanserojen etkisi olan kloru hapsederek sudan atar. Üç aşamadan sonra suyu berrak ve kokusuz hale getirdikten sonra ayrıştırıcı sistem denilen membran sistemiyle en önemli kirlilik olan kimyasal kirliliği sudan ayrıştırarak kirli ve temiz su olarak ikiye ayırır. Bu teknolojinin geliştirilmesinde nasa nın payı büyüktür. Halen nasa tarafından uzay araclarındada kullanılmaktadır.

Tonlarca suyu uzay aracında taşımak cok zor olduğundan rever osmosis sisteminden geçirerek astronotlar aynı suyu tekrar tekrar arıtarak kullanmaktadırlar.Reverse Omosis su arıtma sisteminden atık sulardan (idrar) deniz sularından iiçme suyu elde etmek mümkündür.  Su arıtma cihazı fiyatı; Tıp alanında diyaliz makinalarında aynı sistem kullanılmaktadır. Ancak bu tip ürünlerde kullanılan membranlar biraz daha özel daha yoğun atıklarda kullanmak için üretilmişlerdir. Bu üründe kullanılan ayırıcı sistem şehir şebeke sularında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sistem suyun yüzde atmışını kanalizasyon şebekesine atar. Bu sayede sistem kendi kendini yıkayarak ömrü uzar. Suda erimiş kimyasallar zararlı maddeler membran dan geçemezler. Gecebilen su temiz ve sağlıklı sudur.

Temizlenen suyu da steril su tankında toplar. Bu tank sterildir.bu sayede su hiç bir etki ile su tekrar kirlenemez. Su uzun süre taza ve sağlıklı kalır. su arıta cihazı tanıtım videosu.. Ortalama olarak su tankı 10 -12 litre su alma kapasitededir. ihlas aura cebilon su arıtma cihazı Membran yarı geçirgen bir zardır. Bunu hücre zarına benzetebilirsiniz.Osmos olayı özellikle hücrelerde görülür.Az yoğun ortamdan cok yoğun ortama sıvı geçişine verilen addır. Reverse Osmos sa ters osmos demektir.  Bu işlem basınçla çok yoğun ortamdan az yoğun ortama sıvı geçişi sağlamaktır. Membran gözenekleri 8 ila 10 angstron dur. Angstrong bir ölçü birimidir. Bir mililitrenin 10 milyonda biri demektir. Bu kadar küçük gözeneklerden ancak moleküler bir geçiş olabilir. Bu molekülerinde 8 ila 10 angstrondan küçük olması gerekir.Molekülleri 5 ila 6 angsron dur. ihlas su arıtma cihazları Bu gözeneklerden kolayca geçebilirler. su arıtma cihazı tanıtımı Ancak suyun içerinde bulunan kaba kirler erimiş mineraller ve kimyasallar ve diğer olumsuz unsurlar mikro biyolojik canlılar bu gözeneklerden büyüktürler ve asla bu gözeneklerden su ile beraber geçemezler.Bir misal örnek verelim bir membranın gözeneğini tenis topuna benzetirsek metal iyonları onun yanında futbol topu gibi organikler basket topu gibi canlı varlıklar dağ gibi bakteriler piramit gibi virüsler otobüs büyüklüğündedir.

su arıtma cihazı fiyatları, su arıtma cihazı montajı, su arıtma cihazı çeşitleri, su arıtma cihazı tipleri, aura cebilon su arıtma cihazı


» İhlas Su Arıtma Cihazı Hakkında Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyacınız Var? Aşağıda Ki Formu Doldurun, Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım.

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

Şehir (gerekli)

Anahtar Kelimeler: , , , , , , ,
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;
İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir. Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.