Ne Kadar Arıtma Su İçmeliyiz?

» NE KADAR ARITMA SU İÇMELİYİZ?

ne kadar arıtılmış su içmeliyiz

İnsanoğlu yaşlı çocuk, büyük, küçük, demeden Ne kadar su içmeliyiz?

Bilindiği üzere su sorunun cevabı kişinin kütlesine göre veya cinsiyet ayrımına göre değişkenlik göstermektedir. 1: normal günde bilinen ortalama oran sekiz yada 10 bardaktır. Bu oranlarda su içmek ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli olacaktır. Ancak belirtmek isteriz ki su içmek ile bir sorununuz yada hastalığınız varsa; bu konuda doktorunuza başvurmayı unutmayınız.

“Aranan başlıklar: ne kadar arıtılmış su içmeliyiz, arıtma cihazları ile su içilirmi, en kaliteli arıtma cihazı, ihlas kaliteli arıtma, İHLAS”

CEBİLON” DİĞER İÇECEKLER SU ARITMA SU YERİNE GEÇER Mİ? SORUSUNA CEVAP OLARAK;

Bu önemli bir konu olup dikkatlice okunmalıdır. Su çözeltisi içerisin de de farklı maddelerle karışım olduğunda örneğin kahve veya ÇAY v.b gibi karışım içine girdiğinde kimyasal tepkimeler ile etkisini kaybedebilir. Yani su özelliğini yitirebilmekte olup hatta vücuttan su tüketirler. İhlas cebilon cihazı tavsiyemiz bu tür içecekleri tükettikten sonra mutlaka arıtılmış temiz cihaz suyu içmelisiniz. Bu konuda doktorunuzdan doğru bilgileri alabilirsiniz.

Diğer merak edilen bir hususta Suyun kaynağı içeceklerden mi doğadan mıdır?

tabi ki diğer besin maddeleri de su içerirler. Örneğin sebzeler su kaynaklarıdır.

“İHLAS AUR CEBİLON SU ARITMA CİHAZI GÜNLÜK 230 LİTRE SU ARITMAKTADIR.

Bedenimizin tükettiği veya ihtiyaç duyduğu ana besin maddemiz olan SU olsa da; zaman zaman marketlerden, pazardan alınan meyve, SEBZE, meyve suları içerisinde de bir miktar oranda destek olarak su ihtiyacımızı karşılayacaktır. Bazı besinlerdeki su oranları aşağıdaki gibidir.

Salatalıkta bulunan su oranı: yüzde 96 / marulda buluna su oranı; yüzde -+95 / kırmızı turpta bulunan su oranı: yüzde -+94 / domateste bulunan su oranı: yüzde 93.5 / taze biberde bulunan su oranı: yüzde 93.4 / karpuzda bulunan su oranı: yüzde 92.6 / kavunda ise: yüzde 90.6 / ananas da bulunan su oranı: yüzde 85.2 / elmada bulunan su oranı ise %84.4 / son olarak şeftalide bulunan su oranı: yüzde 89.1 oranlarındadır.

Görüldüğü gibi diğer besin maddelerinde de arıtılmış su bulunmaktadır. Ancak bu besinler fazlaca yense bile yinede ARITILMIŞ SUYUN YERİNİ ASLA TUTMAZ. Su içtikten sonra, destek amacıyla vitamin olarak tüketilmesinde fayda vardır.

Anahtar Kelimeler: , , , , , , , , , , , ,
Posted in Faydalı bilgiler, Genel, su arıtma cihazları
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;

İHLAS SU ARITMA CİHAZI

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan su arıtma cihazlarına eklenen bir yenisi ise, İhlas Su Arıtma Cihazıdır. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz yeni teknolojilerle donatılmış bu ürün sayesinde, aileniz ve sevdiklerinizle sağlığınızdan ödün vermeden su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Aura cebilon su arıtma cihazı olarak modellendirdiğimiz bu ürün ile artık damacana su ihtiyacınızı rafa kaldırıyoruz!

İhlas Su Arıtma Cihazı Nedir?

İhlas su arıtma cihazı, İhlas Pazarlamanın günümüzün en yaygın problemi haline gelen su arıtma sistemi ihtiyacına çözüm olarak geliştirdiği ve satışa sunduğu üründür. Bu ürün vasıtasıyla, ev ve işyerlerinizde herhangi bir ek ürün ihtiyacına gerek kalmadan yüksek verim sağlayarak başarılı bir su arıtma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Satış Bin Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının ürün ömrünü uzatmak adına filtre değişim işlemleri de, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Su arıtma cihazlarının temel çalışma prensibi filtreleme işlemlerine dayandığından dolayı, bu konudaki servis ve bakım hizmetlerimiz sıfıra yakın hata payı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin sadece satış yönü ile ilgilenmeyip; aynı zamanda müşterilerimize ürün hakkındaki her türlü bakım, servis ve arıza konularında uzman ekiplerimizce destek olmakta, müşteri etkileşimini en üst seviyelere çıkartmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizin tarafımıza iletmiş olduğu küçükten büyüğe bütün iş talepleri, büyük bir titizlik ve düzen/planlama içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının Diğer Ürünlerden Farkı

Marka olarak birincil hedefimiz, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlayabilmek. Bu hedefi iş gücümüzün merkezine koyarak, NSF belgeli A++ kalite bir ürün geliştirdik ve sizlere sunduk.

İhlas su arıtma cihazı, piyasa içerisinde bulup bulabileceğiniz en ekonomik ve en yüksek verim sağlayan cihazların arasında yer almaktadır. Tasarruf sağlarken ekonomik kayıp yaşamanızı önleyerek, müşteri memnuniyeti adına üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İhlas Pazarlama olarak, ürünümüze sunduğumuz 3 yıl garanti ve geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin günlük ihtiyacını aksatmayacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

İhlas Su Arıtma Cihazı Teknik İçeriği

Aura Cebilion Su Arıtma Cihazının birincil ve en büyük öneme sahip içeriği, tamamen organik tat ve içerik üzerinedir. İçerisinde bulunan son derece titiz bir işçilik ile üretilmiş filtreler; şebeke suyunu mümkün mertebe mikron derecesinde filtreleyerek, saf su elde etmenizi sağlamaktadır. Blok karbon filtresinin sağladığı bu fayda ile yapı içerisine giren şebeke suyu, tamamen organik bir forma dönüşmekte ve sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

İhlas Su Arıtma Cihazının İnsan Sağlığı Açısından Önemi

Ortalama bir insan için sağlıklı denebilecek seviyede su tüketimini sağlayan pH değeri 7’dir. Bu seviyenin altındakiler asidik, üstündekiler ise alkali olarak değerlendirilir. Suyun insan vücudu açısından önemi göz önüne alındığında bu konu, son derece önem teşkil etmektedir.

Bunlara ek olarak; su arıtma sistemi kullanmayan kullanıcıların damacana suyu kullanması da, ayrı bir sorun doğurmaktadır. Depozito yöntemi ile satışı gerçekleştirilen damacana şişelerinin, tekrar tekrar doldurulup satıldığını belirtmemize gerek yok.

Dikkat: Ev içi kullanımda çoğu zaman güneş altında bırakılabilen damacana şişeleri; üretildiği malzemenin olumsuz bir yönü olarak, kanserojen bir etki yaratabilmektedir!

Sahte Ürünlere Aldanmayın!

Günümüzde A’dan Z’ye hemen hemen bütün ürünlerin, replika (kopya/sahte) versiyonları piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yapılmasındaki temel amaç; malzeme ve işçilik üzerinden kâr sağlayarak, şirketin ekonomik çıkarlarını korumaktır. Ne yazık ki toplum bu konuda yeterince bilinçlendirilmemekte ve insan sağlığına son derece zararlı ürünler hâlâ yer almaktadır. Bu gibi kâr marjı güden firmalara aldanıp, sağlığınızı tehdit altında bırakmayın! Tercih ettiğiniz ürünler minimal olarak; resmi açıdan tescillenmiş ve gerekli kurum/kuruluşlar tarafından onaylanmış olmalıdır.

İhlas Su Arıtma Cihazı (Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı) Türkiye üzerinde bu işte son derece önemli olan, NSF belgesine sahiptir. Ürünümüz teknik ve teknolojik açıdan bütün yetkinliklere sahiptir, son kullanıcıya ulaşmasında herhangi bir aksi neden bulundurmamaktadır.

Ekonominizi düşünürken sağlığınızdan olmamanız için İhlas Pazarlama olarak; siz değerli müşterilerimize Aura Cebilon Su Arıtma Cihazını sunmaktan, büyük onur duyarız. Sipariş ve destek işlemleriniz için yetkili personellerimize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz…

İhlas Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.

İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir.