Neden Su İçmeliyiz?

» NEDEN SU İÇMELİYİZ

AURA su arıtma cihazı, Yaşını almış Yetişkin bir insanın vücüt ağırlığının yaklaşık olarak yüzde60 veya yüzde yetmişi su maddesinden oluşmaktadır. yukarıda bahsi geçen bu oranlar kişinin yaşı, kilosu, boyu, kütlesi ve cinsiyeti ile değişiklik göstermektedir.

arıtma cihazı ile su içmek

sağlıklı yaşam için arıtma suyu için

 

Suyun bedenimizdeki görevlerini sayacak olursak;

  1. kan hacmini ayarlar.
  2. vücutta enzim ve salgıları ayarlar.
  3. vücudun gereken sıcaklığını dengede tutar.
  4. sindirim sistemi ve bağışıklık sisteminin düzgün ve işlevsel olarak çalışmasını sağlar,
  5. kabızlığı önemli derecede önler.
  6. vücudu ve beynimizi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.
  7. kısaca su içmek vücudumuz için olmazsa olmazı yaşam kaynağıdır.

yukarıda saydığımız temel faydaları gözeterek su içmenin insan yaşamında ne kadar etkisi olduğunu kolayca anlayabiliriz. İşte ihlas su arıtma cihazları da bu ihtiyacı karşılayacak kaliteli ve uygun fiyatlı su arıtma cihazları geliştirmiştir. Suyun insan hayatında bu kadar önemli olması göz ardı edilemeyecek kadar ciddiyet taşımaktadır. Aura cebilon serisi cihazımız ise tüm bu su bileşeninde ki faydalı protein ve maddeleri özel FİLTRE sinden geçirerek sağlıklı su arıtma yapmaktadır. ihlas aura arıtma cihazı fiyatı oldukça uygun olmak kaydı ile tüketicilerle buluşturmaktadır.

 

 

Anahtar Kelimeler: , , , , , , , , , ,
Posted in Faydalı bilgiler, neden su içmeliyiz
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;
İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir. Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.