tezgah altı su arıtma cihazı

Tezgah altı su arıtma cihazı

Tezgah altı su arıtma cihazı

SU ARITMANIN ÖNEMİ VE YOLLARI

Özellikle şehirlerdeki şebeke sularının arıtılmadan kullanılması sağlık açısından tehdit oluşturmaktadır. ihlas tezgah altı su arıtma cihazı seçiminde en önemli unsur şebeke sularına ister istemez karışan toprak ve çeşitli tortu maddeleri başta böbrek taşları olmak üzere birçok hastalığa davet çıkarmaktadır. Su arıtma cihazları bu konuda kurtarıcı olmuşlardır. Yeni çıkan tezgah altı su arıtma cihazları ile bol miktarda suyu anında ve arıtılmış halde elde etmek mümkündür.
Yer tasarrufu da sağlayan tezgah altı su arıtma sistemleri kullanım kolaylığı ile diğerlerinden ayrılır. Mutfağa takıldığında musluktan arıtılmış su akmaktadır. Ayrı bir düzeneğe gerek yoktur. Sistem tezgâhın altına kolaylıkla monte edilir ve filtrelerin düzenli bakımları ile yıllarca hizmet edebilir. Dolap içinde olduğundan kötü bir görüntü oluşturmaz. Evdeki tüm su kullanılan alanlara uygulanabilir.

tezgah_alti_suaritma_cihaziHazır suların eve ısmarlama olarak getirildiklerinde fiyatları iki katına çıkmaktadır. Bir damacana bayiinden bir yıl boyunca alınan suya ödenen para hesaplanırsa hiç de az olmadığı görülür. Bu bakımdan tezgah altı su arıtma cihazları fiyatları oldukça ekonomiktir. Bir arıtma sistemi alındığında ve bir kaç ay kullanıldığında hazır damacanalara ödenen paraya denk bir tasarruf sağlanır.

  1. Bu şekilde cihaz kısa bir sürede kısa sürede kendi maliyetini çıkaracaktır.
  2. Ayrıca damacanaların ne kadar temiz olduğu da ayrı bir tartışma konusudur.
  3. Ev ve iş yerlerinde her türlü ortamda kullanılmakta, fabrikalarda da yetersiz bir temizleme işleminden geçmektedirler.
  4. Ayrıca uzmanlar güneş ışığında bırakılan plastik malzemelerin kanserojen olduğunu belirtmektedir.

Özellikle evde küçük çocukları olanların arıtma sistemlerinde faydalanmaları önerilir. tezgah altı su arıtma cihazı olmadan Tortular sadece su içerken değil yemeklere katılan sulardan, yıkanıp çiğ yenen sebzelerden, çorbalardan ve çay gibi su ile hazırlanan içeceklerden de vücuda girmektedir.

Tüm bu gıdaları da taşıma su hazırlamaya pek imkân yoktur. Ayrıca kireçli sular arıtma cihazı ile normale döndüğünden çay ve yemeklerde tat farkı hemen anlaşılmaktadır. Diğer firmaların arıtma cihazları ile kıyaslandığında İhlas tezgah altı su arıtma fiyatları kaliteli ve çok uygundur. Kurulacak sistemin büyüklüğü, istenen su kapasitesi ve arıtma özelliklerine göre tezgah altı su arıtma fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

su arıtma cihazı nı yakından tanımak için buraya tıklayın.

Anahtar Kelimeler: , , ,
Posted in Faydalı bilgiler, Genel
İhlas Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı;

İHLAS SU ARITMA CİHAZI

Son dönemlerde kullanımı oldukça yaygınlaşan su arıtma cihazlarına eklenen bir yenisi ise, İhlas Su Arıtma Cihazıdır. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz yeni teknolojilerle donatılmış bu ürün sayesinde, aileniz ve sevdiklerinizle sağlığınızdan ödün vermeden su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Aura cebilon su arıtma cihazı olarak modellendirdiğimiz bu ürün ile artık damacana su ihtiyacınızı rafa kaldırıyoruz!

İhlas Su Arıtma Cihazı Nedir?

İhlas su arıtma cihazı, İhlas Pazarlamanın günümüzün en yaygın problemi haline gelen su arıtma sistemi ihtiyacına çözüm olarak geliştirdiği ve satışa sunduğu üründür. Bu ürün vasıtasıyla, ev ve işyerlerinizde herhangi bir ek ürün ihtiyacına gerek kalmadan yüksek verim sağlayarak başarılı bir su arıtma işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Satış Bin Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının ürün ömrünü uzatmak adına filtre değişim işlemleri de, tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Su arıtma cihazlarının temel çalışma prensibi filtreleme işlemlerine dayandığından dolayı, bu konudaki servis ve bakım hizmetlerimiz sıfıra yakın hata payı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaptığımız işin sadece satış yönü ile ilgilenmeyip; aynı zamanda müşterilerimize ürün hakkındaki her türlü bakım, servis ve arıza konularında uzman ekiplerimizce destek olmakta, müşteri etkileşimini en üst seviyelere çıkartmak için çalışmaktayız. Müşterilerimizin tarafımıza iletmiş olduğu küçükten büyüğe bütün iş talepleri, büyük bir titizlik ve düzen/planlama içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazının Diğer Ürünlerden Farkı

Marka olarak birincil hedefimiz, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sağlayabilmek. Bu hedefi iş gücümüzün merkezine koyarak, NSF belgeli A++ kalite bir ürün geliştirdik ve sizlere sunduk.

İhlas su arıtma cihazı, piyasa içerisinde bulup bulabileceğiniz en ekonomik ve en yüksek verim sağlayan cihazların arasında yer almaktadır. Tasarruf sağlarken ekonomik kayıp yaşamanızı önleyerek, müşteri memnuniyeti adına üst düzey bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İhlas Pazarlama olarak, ürünümüze sunduğumuz 3 yıl garanti ve geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin günlük ihtiyacını aksatmayacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

İhlas Su Arıtma Cihazı Teknik İçeriği

Aura Cebilion Su Arıtma Cihazının birincil ve en büyük öneme sahip içeriği, tamamen organik tat ve içerik üzerinedir. İçerisinde bulunan son derece titiz bir işçilik ile üretilmiş filtreler; şebeke suyunu mümkün mertebe mikron derecesinde filtreleyerek, saf su elde etmenizi sağlamaktadır. Blok karbon filtresinin sağladığı bu fayda ile yapı içerisine giren şebeke suyu, tamamen organik bir forma dönüşmekte ve sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmayacak şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

İhlas Su Arıtma Cihazının İnsan Sağlığı Açısından Önemi

Ortalama bir insan için sağlıklı denebilecek seviyede su tüketimini sağlayan pH değeri 7’dir. Bu seviyenin altındakiler asidik, üstündekiler ise alkali olarak değerlendirilir. Suyun insan vücudu açısından önemi göz önüne alındığında bu konu, son derece önem teşkil etmektedir.

Bunlara ek olarak; su arıtma sistemi kullanmayan kullanıcıların damacana suyu kullanması da, ayrı bir sorun doğurmaktadır. Depozito yöntemi ile satışı gerçekleştirilen damacana şişelerinin, tekrar tekrar doldurulup satıldığını belirtmemize gerek yok.

Dikkat: Ev içi kullanımda çoğu zaman güneş altında bırakılabilen damacana şişeleri; üretildiği malzemenin olumsuz bir yönü olarak, kanserojen bir etki yaratabilmektedir!

Sahte Ürünlere Aldanmayın!

Günümüzde A’dan Z’ye hemen hemen bütün ürünlerin, replika (kopya/sahte) versiyonları piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin yapılmasındaki temel amaç; malzeme ve işçilik üzerinden kâr sağlayarak, şirketin ekonomik çıkarlarını korumaktır. Ne yazık ki toplum bu konuda yeterince bilinçlendirilmemekte ve insan sağlığına son derece zararlı ürünler hâlâ yer almaktadır. Bu gibi kâr marjı güden firmalara aldanıp, sağlığınızı tehdit altında bırakmayın! Tercih ettiğiniz ürünler minimal olarak; resmi açıdan tescillenmiş ve gerekli kurum/kuruluşlar tarafından onaylanmış olmalıdır.

İhlas Su Arıtma Cihazı (Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı) Türkiye üzerinde bu işte son derece önemli olan, NSF belgesine sahiptir. Ürünümüz teknik ve teknolojik açıdan bütün yetkinliklere sahiptir, son kullanıcıya ulaşmasında herhangi bir aksi neden bulundurmamaktadır.

Ekonominizi düşünürken sağlığınızdan olmamanız için İhlas Pazarlama olarak; siz değerli müşterilerimize Aura Cebilon Su Arıtma Cihazını sunmaktan, büyük onur duyarız. Sipariş ve destek işlemleriniz için yetkili personellerimize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz…

İhlas Su arıtma cihazı denilince bir çok forum ve sitede tavsiye, öneri ve yorumları bulabilirsiniz. Ancak ihlas su arıtma cihazı kalitesi ve NSF belgesi sayesinde TÜRKİYE de en çok tercih edilen cihazların arasında yer almaktadır. Su arıtma cihazı özellikleri nihai tüketiciler ofis için su arıtma cihazı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En iyi su arıtma cihazları arasında yerini alan ihlas aura cebilon su arıtma cihazı osmosis membran bakımından en hassas şekilde suyu arıtabilir. İhlas su arıtma cihazı fiyatları ile deniz suyu yağmur suyu bile arıtabilirsiniz.

İhlas cebilon su arıtma cihazları, hem bütçenize hemde sağlığınıza hitap eder. Kullanımı kolay, 3 yıl garantili bir ihlas cebilon aura cihazı, sevdiklerinizle beraber uzun yıllar sorunsuzca sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken ise aynı arabalarda filtre değişimine benzer bir işlemler daha sağlıklı su içmeye devam etmek için filtre değişim zamanı geldiğinde ihlas yetkili personelimizi arayarak gerekli değişim işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır. ihlas su arıtma cihazı fiyatı ise bütçenize oldukça uygundur. Servis elemanlarımız sayesinde kolayca mutfak altı tezgah altı alanlara montajı yapılabilir.